SZYBKI KONTAKT

Zarząd Targów Warszawskich S.A.

ul. Puławska 12a / 3

02-566 Warszawa

  • tel: 664 307 193, 22 849 60 06
  • e-mail: naftaigaz@ztw.pl

 

PERN S.A. po raz kolejny Strategicznym Partnerem NAFTA-GAZ-CHEMIA


PERN S.A.

Ul. Wyszogrodzka 133

09-410 Płock

pern.pl

 

PERN S.A. jest liderem logistyki naftowej i paliwowej w Polsce, zarządza strategiczną infrastrukturą energetyczną. Spółka gwarantuje bezpieczeństwo naszego kraju, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy naftowej do największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.

Firma zarządza siecią rurociągów naftowych i paliwowych, posiada około 4,1 mln³ pojemności magazynowej na ropę naftową i około 2,2 mln mln³ na paliwa. Spółka w całym kraju posiada  4 bazy ropy naftowej i 19 baz paliwowych. Dzięki temu zapewnia sprawną logistykę naftową i dostępność paliw na terenie całej Polski. Grupa PERN, w skład której wchodzi oprócz PERN S.A. pięć spółek zależnych: NAFTOPORT Sp. z o.o., Naftoserwis Sp. z o.o., Naftor Sp. z o.o., Siarkopol Gdańsk S.A. oraz Sarmatia Sp. z o.o., świadczy także usługi w zakresie dozowania dodatków i biokomponentów do paliw, wykonuje badania laboratoryjne produktów naftowych, inspekcje stanu technicznego rurociągów, dzierżawi włókna światłowodowe, prowadzi transmisje danych internetowych, a także oferuje usługi kolokacji.

PERN S.A. jest nowoczesną organizacją, wykorzystującą innowacyjne technologie i rozwiązania organizacyjne., której zależy na pełnym wykorzystaniu potencjału zawodowego. Dba także o zrównoważony rozwój podstawowych obszarów funkcjonowania: biznesowego, społecznego i ekologicznego. Firma w perspektywie do 2024 roku przeznaczy ponad 80 mln zł na modernizację infrastruktury związaną z ochroną środowiska.

Od kilku lat Spółka realizuje ambitny program rozwojowy, odpowiadając na potrzeby klientów i zmiany dokonujące się na rodzimym rynku naftowo – paliwowym. Nawet w czasach pandemii PERN S.A. skutecznie finalizuje inwestycje dając napęd polskiej gospodarce.

< powrót

PATRONAT HONOROWY 2021

PATRONAT BRANŻOWY 2021

PATRONAT NAUKOWY 2021

PARTNERZY KONFERENCJI 2021

PARTNER SESJI 2021

PATRONAT MEDIALNY 2021

Aktualności