Paneliści

Mariusz Przybylik
Dyrektor Zarządzający Leyton Polska


Mariusz Przybylik jest dyrektorem zarządzającym w Leyton Polska. Specjalizuje się wspieraniu rozwoju innowacji. Posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty na Politechnice Wrocławskiej oraz tytuł MBA zdobyty na INSEADzie w Fontainebleau. Realizował również programy edukacyjne na Oxfordzie i London Business School.
Swoje doświadczenie w doradztwie zdobył pracując w projektach w Polsce jak również w innych krajach w Europie i w Azji. Specjalizuje się w doradztwie dla firm z sektora energetycznego, chemicznego
i górnictwa. Prowadził wiele projektów w zakresie definiowania strategii korporacyjnych, strategii obszarów biznesowych i strategii funkcjonalnych dla największych firm w Polsce.
Jego atutem jest doskonała znajomość międzynarodowych rynków oraz metodyk w zakresie budowania strategii. Opublikował wiele artykułów o restrukturyzacji polskiego rynku energii elektrycznej jak również związanych z problematyką handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych i międzynarodowego handlu energią elektryczną. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim i francuskim.

< powrót

Aktualności